KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16716245
nr 1671 6245
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, "Kungsträdgården". Signerad. Olja på duk, 80x64 cm, yttermått inklusive ram: 85x69 cm
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 januari 2025
kl 19:32:42
100 kr
250 kr
450 kr
500 kr